Przewóz osób, tanie taxi 24h Katowice i inne miasta na śląsku ze ZłapAuto.pl

Wśród naszych usług chcielibyśmy zaproponować Państwu przewóz osób (określane w polskim prawie jako licencjonowany przewóz osób). Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i licencje do prowadzenia tego rodzaju usługi. Jest to nasza nowa usługa i kierowana jest do klientów, którzy potrzebują przewiezienia osób z dokładnie określonego miejsca w określonym czasie. Zapewniamy nową flotę samochodów.

Śląsk choć posiada bogatą ofertę komunikacyjną (komunikacja miejska KZK GOP) niejednokrotnie nie jest w stanie zaspokoić potrzeb podróżujących mieszkających często poza centrami miast, a koszt przejazdu taksówką na dłuższych trasach często przewyższa nasze możliwości finansowe. Wysoki koszt przejazdu taksówkami wynika między innymi z obowiązków posiadania taksometrów, konieczności „czuwania” taksówkarzy w gotowości – kursy głównie charakteryzują się nagłą potrzebą przejazdu (ad hoc) i szeregiem innych formalności nakładanych na taksówkarzy.

Licencjonowany przewóz osób charakteryzuje się dłuższymi trasami przejazdów niż taksówki (często kursy między różnymi miastami), z obrzeży miast bądź też na oddalone lotniska. Zlecenia na okazjonalny przewóz osób składane są z wyprzedzeniem. Cena przejazdu jest określona z góry tzn. po podaniu miejsca i czasu wyjazdu oraz miejsca docelowego podróży nasz pracownik jest w stanie od razu podać Państwu koszt przejazdu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty taniego przewozu osób na Śląsku. Różnica między taksówkami jest tylko w:


    Cenie - średnio 30% niższej niż regularne taksówki
    Cenie ustalonej z góry
    Zamówieniu wcześniej na konkretną godzinę

 

Jeździmy na trasach (ceny brutto):

Katowice <-> Gliwice    cena (70-100 zł)

Katowice <-> Lędzieny  cena (70-100 zł)

Katowice <-> Pyrzowice  cena (80-110 zł)

Katowice <-> Dąbrowa Górnicza cena (70-100 zł)

Katowice <-> Częstochowa   cena (180 zł)

 

Przy dłuższych trasach (powyżej 250 km) np. Katowice <-> Warszawa najniższe ceny na poziomie 600 zł

 

 

Zadzwoń +48 665 656 002 lub +48 533 100 660

 

 

 

 

 

TOP