Odprowadzanie pojazdów / Night drivers / Bania taxi
Naszą główną działalnością jest odprowadzanie pojazdów. Mamy już wielu zadowolonych klientów na terenie całego śląska, którzy cenią sobie nasze usługi, doświadczenie oraz wysoką kulturę obsługi. Doświadczenie naszych kierowców wynika z pracy w wypożyczalni samochodów RentCar.pl a zatem żaden samochód nie stanowi dla nas problemu a szczególny nacisk kładziemy przede wszystkim na bezpieczeństwo i szybkość obsługi.
 


Jeśli spotkałeś się z przyjaciółmi i jest co świętować to zadzwoń do nas i nie musisz się już o nic martwić.
Cena takiej usługi jest zbliżona do ceny przejazdu taxi, dlatego jedyne, co zyskujesz to dobra zabawę i bezpieczny powrót do domu! Zawsze staramy się dopasować do potrzeb naszych klientów i spełniać potrzeby nawet najbardziej wymagających.
 


Różne potrzeby i jedna firma!
Jesteśmy firmą, która stara się zaspokoić potrzeby swoich klientów w 100%. Potrzebujesz zrobić zakupy, wymienić opony albo zabrakło alkoholu na imprezie – wszystko to zrobimy dla Ciebie! Zadzwoń do nas i sprawdź naszą ofertę. 


Jak zamówić?
1.Zadzwoń do nas i zamów usługę.
2.Po złożeniu zamówienia otrzymasz informację za ile czasu będzie u Ciebie nasz szofer i ile wyniesie koszt usługi.
3.Gdy nasi kierowcy przyjadą pod wskazany adres zadzwonią do Ciebie.
4.Jeden z kierowców odwiezie Ciebie Twoim samochodem. Dzięki temu masz stałą kontrolę nad tym, co dzieje się z Twoim pojazdem. Drugi kierowca pojedzie tuż za Tobą.
5.Po dotarciu do celu zapłacisz karta lub gotówką. 


Bezpieczeństwo przede wszystkim!
Nasi kierowcy są szkoleni pod okiem instruktorów Akademii Bezpiecznej Jazdy Lanette, dlatego możesz mieć pewność, że są doskonałymi kierowcami i w każdych warunkach zawiozą Cię bezpiecznie do celu.

Nie ryzykuj utraty prawa jazdy i przede wszystkim bezpieczeństwa swojego i swoich pasażerów.


Zaostrzenie kar dla pijanych kierowców 5 000,00 zł - 10 000,00 zł oraz możliwość dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdu sprawiają, iż nasza usługa to najlepsze co możesz zrobić aby dobrze się bawić i nie ryzykować utraty prawa jazdy. Nie warto ryzykować.

A jeśli zastanawiasz się czy nasi kierowcy poradzą sobie z twoim samochodem to nie masz czym się martwić gdyż na co dzień to kierowcy w wypożyczalni samochodów Pyrzowice, w której każdego dnia jeżdżą wieloma różnymi autami w każdych warunkach pogodowych.

 

Zadzwoń +48 665 656 002 lub +48 533 100 660

Nie jeżdżę po alkoholu ZlapAuto.pl

TOP