Długoterminowy wynajem samochodów to warta rozpatrzenia alternatywa w stosunku do nabycia pojazdów na własność lub skorzystania z leasingu. RentCar.pl przeszczepia ją na grunt Polski – na Zachodzie bowiem takie rozwiązanie cieszy się sporą popularnością. Klient po uregulowaniu stałej miesięcznej stawki zyskuje dostęp do aut na okres od dwunastu do dwudziestu czterech miesięcy na całym terytorium państwa polskiego, a wybór marki czy typu ogranicza jedynie skład floty znajdującej się aktualnie na wyposażeniu RentCar.pl.

Taka opcja sprawdza się szczególnie u osób, które ze względów zawodowych potrzebują stałego dostępu do samochodów, a jednocześnie wolałyby zachować płynność finansową poprzez uniknięcie wydatków związanych z nabyciem tego typu dóbr na własność. Całość przybiera z prawnego punktu widzenia formę leasingu operacyjnego ubogaconego dodatkowymi możliwościami. Każdy Klient zawierający umowę posiada wyznaczony limit kilometrów oraz czas jej trwania. Wartości te jednak mogą być w razie potrzeby zmienione, a ich wysokość oraz koszta uzależnione są również od indywidualnej sytuacji zainteresowanego zawarciem porozumienia.

Umowa długoterminowa daje Klientowi pewność:

-          zagwarantowanego ubezpieczenia

-          dostępu do samochodu tymczasowego w wypadku awarii

-          możliwości przedłużenia umowy na korzystnych warunkach

-          serwisu oraz związanych z nim wydatków jako domeny firmy wynajmującej samochód

-          braku problemów ze zbyciem pojazdu po zakończeniu jej trwania, ponieważ RentCar.pl zalicza to do swoich obowiązków.

 

Zawiązanie współpracy z RentCar.pl otwiera potencjalnym klientom dostęp do samochodu na potrzeby firmy – lub ich większej ilości – oraz możliwości błyskawicznego zwiększenia ich ilości w wypadku takiej potrzeby. Stała opłata umożliwia rozporządzanie finansami na wiele miesięcy naprzód, a brak obowiązku nabywania własnego auta z pewnością nieco zmniejsza wymagania finansowe związane z własną działalnością gospodarczą. Korzystne zapisy w umowie to także aspekty warte przemyślenia.

TOP